Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Select
el: Επιλογή

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
