Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Custom
he: מותאם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Video
he: וידאו

en: Select
he: בחר

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
