Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
