Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
