Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Custom
lt: Savitas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Browse
lt: Naršyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Media type
lt: Medijos tipas
