Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Video
fa: ویدیو

en: Select
fa: انتخاب

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Media type
fa: نوع رسانه
