Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Video
se: Filbma
