Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
