Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Select
th: เลือก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
