Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: View
ur: مشاہدہ کریں
