Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys
