Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Custom
eo: Propra
