Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Browse
et: Sirvi

en: Select
et: Vali

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
