Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Custom
fi: Oma

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Browse
fi: Selaa

en: Select
fi: Valitse

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Allowed extensions
fi: Sallitut laajennukset

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fi[0]: Oletko varma että haluat poistaa tämän elementin?
fi[1]: Oletko varma että haluat poistaa nämä elementit?

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
fi: Valitse responsiivisen kuvan tyyli.
