Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link
gu: કડી

en: View
gu: જુઓ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
