Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
