Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?
