Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: View
mr: बघा
