Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: View
os: Фенд
