Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Select
ps: غوره

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
