Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Select
sk: Zvoľte

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
