Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ
