Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Select
az: Seçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı

en: Media type
az: Media növü

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu seçin.

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin

en: Use local files for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli fayllardan istifadə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.
