Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།
