Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: View
hi: देखें

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hi: YouTube या Vimeo का दूरस्थ रूप से होस्ट किया गया वीडियो।
