Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: View
hy: Դիտել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
