Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
