Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Custom
jv: Kostum

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?
