Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი
