Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟
