Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Administer files
lv: Administrēt datnes
