Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: View
mn: Харах
