Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
