Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa
