Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Custom
oc: Personalizat

en: Browse
oc: Percórrer

en: Select
oc: Seleccionar

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
