Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Custom
pl: Własne

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Select
pl: Wybierz

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Status message
pl: Komunikat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
pl: Wybierz styl responsywnego obrazu.

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: Browse media
pl: Przeglądaj media
