Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Custom
sv: Anpassad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Browse
sv: Bläddra

en: Select
sv: Välj

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sv[0]: Är du säker på att du vill ta bort detta inlägg?
sv[1]: Är du säker på att du vill ta bort dessa inlägg?

en: Video URL
sv: URL för video

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar

en: Use local images for reusable media.
sv: Använd lokala bilder för återanvändbara media.

en: Remote video
sv: Extern video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
sv: En externt lagrad video från YouTube eller Vimeo.
