Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: View
uk: Перегляд

en: Teaser
uk: Анонс

en: Custom
uk: Власний

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Browse
uk: Огляд

en: Select
uk: Вибір

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Video URL
uk: URL відео

en: Administer files
uk: Адміністрування файлів

en: Media type
uk: Тип носія

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення

en: Responsive image style: @responsive_image_style
uk: Адаптивний стиль зображення: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
uk: Оберіть адаптивний стиль зображення.

en: Configure Responsive Image Styles
uk: Налаштувати адаптивні стилі зображень

en: Use local files for reusable media.
uk: Використовувати локальні файли для багаторазових медіа.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

en: Browse media
uk: Огляд медіа

en: File operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з файлами
