Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: Custom
ar: مخصص

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Video
ar: فيديو

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ar[0]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[1]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[2]: هل أنت متأكد من حذف هذين العنصرين؟
ar[3]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[4]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[5]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
