Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Select
be: Выбраць

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?
