Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: File
bn: ফাইল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
