Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Custom
bs: Prilagođen
