Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Select
eu: Aukeratu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
