Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Browse
gl: Explorar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?
