Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
