Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: View
sr: Преглед

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
