Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
