Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: File
vi: Tập tin

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: View
vi: Xem

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Select
vi: Chọn

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Allowed extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
vi[0]: Bạn có chắc muốn xoá mục này không?

en: Administer files
vi: Quản lý tệp

en: No files selected.
vi: Chưa chọn tệp nào.

en: Deleted @count files.
vi: Đã xóa @count tệp.
