Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside
