Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
